Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik turniejowy - co o tym sądzicie?
12-15-2015, 11:04 AM
Poradnik turniejowy - co o tym sądzicie?
Zapewne wielu z Was spotkało się z sytuacją, w której co turniej zasady były różnie interpretowane przez graczy. W związku z tym pomyślałem o stworzeniu poradnika turniejowego, w którym dokładnie opiszemy podstawowe zasady, sposób czytania kart, ale również skupimy się na konkretnych sytuacjach.

Ponieważ temat jest dość dynamiczny ja go widzę tak - można utworzyć osobną kategorię na wątki, w których będziemy wyjaśniać wszystkie nieścisłości np. w wątku Pulse Wave - rozpiszemy wszystkie problemy z jakimi spotykaliśmy się na turniejach, jednoznacznie wyjaśnimy dlaczego pewne elementy działają tak, a nie inaczej.
Nie chciałbym, żebyśmy wchodzili w detale czyli, czy umiejętność postaci X działa tak, a nie inaczej, bo od tego jest wiz kids forum.

Pierwszy post będzie edytowany tak, aby zawsze zawierał wszystkie ostateczne ustalenia z wątku - łatwiej będzie nawigować. Dodatkowo w kategorii utworzymy przyklejony wątek stanowiący spis treści dla wszystkich ustaleń.

Chciałbym, aby ten poradnik był możliwie najprostszy do dalszego rozwijania, dlatego nie chcę go zamykać w jeden plik. Wydaje mi się, że takie rozwiązanie bardzo pomoże w sędziowaniu turniejów.

Pytanie do Was - co o tym sądzicie, czy bylibyście chętni współtworzyć coś takiego, jeśli macie jakieś uwagi/propozycje jak może on wyglądać - piszcie.

Cytat:żadnych latarni konstruktów i innych głupot! grajmy jak mężczyźni
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-15-2015, 08:58 PM
RE: Poradnik turniejowy - co o tym sądzicie?
To fakt, coś takiego znacznie by pomogło. Problem w tym, że już wiele gier za nami i wiele problemów (przynajmniej na razie) rozwiązanych. Teraz musimy albo sobie na siłę przypominać, albo czekać na nowe okazje do dyskusji nad zasadami. To pewnie trochę potrwa, ale ja jestem jak najbardziej za Wink Nawet mam już jedną wątpliwość w zanadrzu, ale poczekam co inni powiedzą Smile

I fight for truth, justice and the american way!
12-15-2015, 11:13 PM
Myślę że to niegłupi pomysł i może nawet pomóc nowym graczom zrozumieć niektóre tajniki Heroclix. Pytanie tylko jak to dobrze ogarnąć i kto się tym zajmie. Co do rozwiązywania wątpliwości to chyba od tego jest to forum. Zawsze lepiej się spytać niż później się dowiedzieć na turnieju że coś nie działa tak jak się myślało.
12-16-2015, 07:52 AM
No i się jak jakiś cham nie wykłócać. Tongue
04-01-2016, 09:29 PM
Moim zdaniem taki uniwersalny poradnik byłby dobrym posunięciem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-13-2017, 10:14 AM
Tak, mi też się zdarzyło nie jeden raz w trakcie gry wpaść w taką dyskusję, bo każdy rozumiał jakąś zasadę inaczej. także popieram, na pewno się przyda taki poradnik-regulamin Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości