Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konwersje/customy/samoróbki
11-28-2016, 05:56 PM
RE: Konwersje/customy/samoróbki
Witajcie! Smile
Postanowiłem się podzielić zdjęciami kolejnej stworzonej przeze mnie figurki do gry. Tym razem jest to nie kto inny jak Ghost Rider, bazujący nieco na SRce z Amazing Spider-Man, choć oczywiście nie udało się uniknąć pewnych różnic. I znów, został on stworzony kompletnie od zera: użyłem do skonstruowania go różnego rodzaju śmietków i ‘bitsów’. Stwierdziłem, że tym razem udokumentuję cały proces, a nie tylko efekt końcowy, tak więc będzie trochę zdjęć teraz. Na pierwszych trzech widać model świeżo po sklejeniu, jeszcze przed jakimkolwiek malowaniem. Można zauważyć, z czego go zrobiłem: tułów i nóżki od jakiegoś gościa z horrorclixa, motocykl ze speedera z gry Star Wars Miniatures, czaszki, koła i detale z części od warhammerowych szkieletów. Później będą poszczególne etapy malowania. Efekt końcowy zadowala moim zdaniem, obok pozostałych clixów na mapie nie odstaje.
Post ma charakter czegoś w stylu poradnika i inspiracji dla innych, żeby pobawili się trochę swoimi figsami. No i chcę trochę rozruszać forum. Enjoy! Big Grin
[Obrazek: DSC_0053_zps7kf1glsx.jpg]

[Obrazek: DSC_0054_zpsglgjao4q.jpg]

[Obrazek: DSC_0056_zpsiupp8jz0.jpg]

Tutaj model po nałożeniu czarnego podkładu:
[Obrazek: DSC_0059_zpscppatbxo.jpg]

Pierwsza warstwa kolorków: (tzw. Base)
[Obrazek: DSC_0071_zpsrn2gt9yv.jpg]

Druga warstwa kolorków: (tzw. Wash)
[Obrazek: DSC_0075_zpskuat3xya.jpg]

Trzecia warstwa kolorków: (tzw. Drybrush)
[Obrazek: DSC_0077_zpsjqdewxku.jpg]

I wreszcie wykończenie, głównie płomieni i refleksów światła na metalu:
[Obrazek: 20161112_215438_zpsn49aernw.jpg]

Jak widać, model jest na nie-clixowej podstawce, a to z prostej przyczyny, że nie posiadam podwójnej clixowej podstawki. Jeśli ktoś ma jakąś niepotrzebną, walającą się po kątach podstawkę tego typu, lub figurkę niedużej wartości na takowej osadzoną, to chętnie przygarnę… (Gabryś, zerkam w Twoją stronę znacząco (; )
Sorki za dłuższy post, już odjeżdżam- wrrruum, wrrruum...

"Justice, like lighting, should ever appear
To few men's ruin, but all men's fear."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości